Welkom bij het Marnix College

Niet zomaar een school

E-mailadressen

Overzicht e-mailadressen: algemeen contactadres, afdelingsleiders en coördinator tweetalig onderwijs.
Overige contactgegevens zijn te vinden in de desbetreffende rubrieken op deze website.

 

Algemeen:

E-mail: info@marnixcollege.nl

 

Afdelingsleiders:

Dhr. Wouter Vink - afdelingsleider brugklassen, e-mail: W.Vink@marnixcollege.nl

Dhr. Sander Hoogteijling - afdelingsleider 2e en 3e klassen havo en vwo, e-mail: S.Hoogteijling@marnixcollege.nl

Dhr. Hennie Stevens - afdelingsleider mavo, e-mail: H.Stevens@marnixcollege.nl

Dhr. Gijs Verbeek - afdelingsleider 2e, 3e en 4e klassen gymnasium en tvwo, e-mail: G.Verbeek@marnixcollege.nl

Dhr. Hille Wijnen - afdelingsleider havo bovenbouw, e-mail: H.Wijnen@marnixcollege.nl

Mevr. Margreet Braams - afdelingsleider 4e klas atheneum en 5e en 6e klassen vwo, e-mail: M.Braams@marnixcollege.nl

 

Coördinator tweetalig onderwijs:

Mevr. Corine Poot - coördinator tvwo, e-mail: C.Poot@marnixcollege.nl