Welkom bij het Marnix College

Niet zomaar een school

Geslaagden 1e tijdvak Marnix College


 

Na een spannende tijd konden veel leerlingen weer opgelucht ademhalen: GESLAAGD!

Van harte gefeliciteerd!

 

Marnix College Ede, geslaagden 1e tijdvak 2017

 

Gymnasium
EDE: Ardin van Emmerik, Josephine Hilberink, Danique Hofstede, Sem van Roekel, Daniel Versluis, Daan Willems
BENNEKOM: Niels Lourens, Maarten Markering, Sophie Ribbens
RENKUM: Dylan van Tongeren
VEENENDAAL: Lisa Oosterbeek
WAGENINGEN: Floris de Jong, Jente van Leeuwe

 

Atheneum
BENNEKOM: Ilse van Amerongen, Stijn van den Berg, Annick Evers, Sacha de Haan, Yvette Lambi, Judith Langhout, Thijs Molendijk, Hans Poldervaart, Jasper Ros, Elseline Smith, Koen Volkering, Vera de Weerd
EDE: Aafke Arts, Yasmine Aznadi, Vincent Bashandy, Amber van Bergeijk, Foke van de Blaak, Mei-Li Bogaart, Anne Buizer, Ruben Dadema, Emma Donkers, Sanne Eegdeman, Tieze van den Elsen, Björn van Engelenburg, Leonie Florijn, Jeanine Fluit, Glennys Govaerts, Floor ter Haar, Stefan Heijkamp, Anna Jansen, Selma de Jong, Famke Kooij, Lukas van der Lans, Arwen van der Leeuw, Bram Middelkamp, Luna Muller, Stijn Nienhuis, Coen Plaat, Brechtje Polman, Marilène van Reenen, Masja de Ridder, Marije van Schagen, Tom Scheffers, Marieke Scholtes, Linde Steinbusch, Marieke Stuit, Matthijs Teunis, Lars Teunissen, Daphne Titalepta, Meike Verhoef, Noah Verhoeven, Luc Vorsteveld, Steven Wagter, Danique van Wijk, Rosanne de Wit, Isa Witteveen, Kübra Yilmaz
HARSKAMP: Berend Ooms, Wouter Ooms, Daan Vellinga, Dionne Witschge
LUNTEREN: Fleur Rosier, Annelotte de van der Schueren, Jochem Schut, Sook Willemsen
OTTERLO: Else Konstapel, Tim Orth
VEENENDAAL: Reinier van der Horst, Jelto Spijker, Soraya van den Steen
WAGENINGEN: Iede Adrichem, Raoul Alam, Ian Badilla, Jinhan Bai, Janine Bakker, Yasmin Bakker, Thibault Gaillarde, Sofie Hengst, Irene Hijmans van den Bergh, Tom Stoopen, Arnaud Tassignon, Emiel van de Vijver, Rick Wagemans, Ben Willemsen

 

HAVO
BENNEKOM: Denice van Doorn, Nathalie Hans, Jorn Holtrop, Sabine Knoll, Thijs Korver, Miriam Langhout, Youri Mulder, Floris van Wingerden, Menno Zeillemaker, Wyco Zweekhorst
EDE: Michael Aalders, Zakaria Aboussaid, Intissar Azarkan, Xamira Baggel, Kübra Bas, Lucas van den Berg, Christiaan Beumer, Michelle Breurman, Maarten Burger, Max Cattel, Nils Deelen, Ferdi Demirel, Davey van den Dries, Fien Driessen, Judith van Ee, Tara van Eldik, Xander Erken, Louise Feber, Rachèl van Ginkel, Rafaëlla Guirguis, Isa Heikamp, Sven de Hilster, Zoë van Holland, Melvin Hoogkamer, Stan Hovingh, Milan Huisman, Susanne Jacobs, Menno Jansen, Houda Kallita, Fleur Klok, Lina Klompmaker, Junior van der Kolk, Kirsten Komen, Katelijne Kraaij, Anna Kramer, Ruben Kuiper, Dewi Luna Kuipers, Jung Ho Loos, Fatima El Maadouri, Andrej Misset, Hajar El Moussati, Seyda Mutlu, Maarten Nijenhuis, Larissa van Noord, Laura Osinga, Farra Ottenhoff, Ruben Peters, Sanne Plaat, Jelmer van Riet, Emma Rutenfrans, Marco Al Saadi, Jewel van Schaik, Tyrel Schoonderbeek, Luuk van Setten, Daan Soetendaal, Lotte Soetendaal, Lizzy Stilma, Sjoerd Tubée, Youri Verwoert, Daniëlle van de Weerdhof, Kim Zetzema, Thomas de Zoeten
HARSKAMP: Eva Goddijn
LUNTEREN: Robin Bekke, Steyn Biesters, Jonne Blok, Thorsten Broers, Jelmer van Dijk, Eline Mol, Jiddo van der Vlist
OTTERLO: Stefan van den Berg, Fleur van Driesten, Esmée van den Hatert, Emma Pluim, Koen van de Pol, Elise Volk
VEENENDAAL: Stef Zonneveld
WAGENINGEN: Ramon Cijffers, Pieter van Diemen, Emma Jacobs, Lamine Kallo, Jente Otte

 

MAVO
ARNHEM: Britt Bovee
BENNEKOM: Anne-Joëlle Jansen, Lonneke van Lit, Christian Nickesen, Jan-Julius Trooster, Stijn Visser, Remco de Weerd
EDE: Nouhaïla El Abbassi, Jelmer Achterberg, Didi Akkerman, Imme Beckx, Nick Beekman, Jurriën de Bekker, Francis Bendah, Nordin van de Berkt, Reinder Bijmholt, Fleur van Bilsen, Thijs Bosboom, Jeffrey Broenink, Madelon van Dongen, Marvin Dorlas, Noa Edelenbos, Marten Eggermont, Najwa Hamdaoui, Michael Hardeman, Joost Holterhues, Niels Koevoets, Asia Mansouri, Tessa Mekke, Annabel Oosting, Daniël Ouwendijk, Miray Özcan, Yiannis Patanas, Melissa van de Pol, Philippe Pourquié, Aaron Reugebrink, Marjolein van Rijswijk, Megan Seelt, Annemijn Soetendaal, Rick Steenhorst, Charlotte Veenema, Ronan Vent, Sam Viset, Lisa Voros, Zoë Weber, Seb op de Weegh
LUNTEREN: Fleur Mijnten, Pien Snoijink
OTTERLO: Ruben Hazeleger, Ruben Kampert, Max Meijer, Roan Nagel, Tessa Rap
RENKUM: Ruurd Spijkstra
WAGENINGEN: Abel Debebe, Kirsten Drost, Danique Geskus, Nicole Geskus, Rosanne Kammenga, Jip van Kruining, Floris van Tongeren

 

Van harte gefeliciteerd!!!